Koszyk

Wiosenna promocja :)

wiosenna promocja 2015-2

Szanowni Państwo,

Jeśli stosują już  Państwo nasz “Kuferek Tajemnic” albo myślicie poważnie o rozpoczęciu pracy naszym pakietem to zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej Wiosennej promocji.

Dla wszystkich Państwa mamy atrakcyjną propozycję 🙂

Chcemy Państwa zachęcić do pracy z naszym programem z nowym rocznikiem dzieci (5-latki) – naszym celem jest rozwijanie MYŚLENIA  u wszystkich dzieci, u kolejnych roczników, w kolejnych placówkach. Wierzymy, że każde dziecko, które zostanie wyposażone w kompetencje MYŚLENIA KRYTYCZNEGO ma zdecydowanie większe szanse osiągnięcia sukcesu w szkole podstawowej oraz swoim życiu.

Nasz “Kuferek Tajemnic” ułatwia ten proces – rozwija dziecko, rodzica i nauczyciela.

Aby ułatwić rozpoczęcie lub kontynuowanie współpracy mamy dla Państwa cały pakiet przyjemności do wyboru:

  • Kuferek tajemnic – 15% upust na pakiety dziecięce – wstępne zamówienie do 30.05 – realizacja zamówienia jesień 2015

  • Kuferek Tajemnic (pakiet nauczycielski) – upust 50% – przy zamówieniu pakietów dziecięcych

Nasza promocja trwa do końca maja – do tego czasu wystarczy zgłoszenie na maila. Dostawa będzie we wrześniu – prosimy o późniejsze wysłanie szczegółowych zamówień.

Na dole znajdą Państwo FORMULARZ – wystarczy wypełnić i wysłać 🙂

Na zakończenie chciałbym z Państwem podzielić się osobistą wypowiedzią osoby na co dzień pracującej naszym programem – jak kontakt z TOC staje się dla niej ( i jej dzieci) prawdziwym rozwojem osobistym:

“Pracuję z dziećmi kuferkiem, teraz 3 rok – dopiero teraz czuję prawdziwą satysfakcję 🙂

Na początku mojej pracy z KT nie było łatwo. Wiele rzeczy, jako osoba dorosła, już ukształtowana i wychowana w innym systemie – musiałam się nauczyć od nowa.
Głównie uczyłam się z dziećmi i od dzieci, one  z wielką łatwością nazywają uczucia, emocje, bezpośrednio mówią – czego chcą , co im przeszkadza. (…) Można powiedzieć, iż praca narzędziami TOC rozwija dziecko i nauczyciela, uczy pokory, szacunku i zrozumienia, ale też otwiera nowe perspektywy.  Zagadnienia poruszane w czasie realizacji poszczególnych sesji zmuszają nauczyciela do swojej wewnętrznej refleksji.
Pojawia się wiele wewnętrznych pytań:  Czego tak naprawdę
ja chcę, czy mam siłę i wytrwałość, czy dążę do realizacji własnych celów, jakie one są, czy patrzą na drugiego człowieka ze zrozumieniem, czy daję prawo innym do własnego zdania i postrzegania rzeczywistości, czy szanuję drugiego człowieka? Czasem bywają to pytania twórcze, czasem odkrywcze, a czasem bardzo trudne.

Obecnie” bawię się” z dziećmi KT, często wychodzę poza ramy scenariuszy i z przyjemnością oraz ogromną satysfakcją obserwuję rozwój dzieci i rozwój ich myślenia. Lubię taką pracę- odkrywczą , nieszablonową, twórczą. Lepiej poznaję dzieci i nawiązuje się zupełnie inny rodzaj relacji pomiędzy dziećmi, grupą i nauczycielem.
Myślę, iż narzędzia TOC wyposażają dzieci w podstawowe umiejętności na całe życie.
Jestem też  świadoma tego, iż praca ta wymaga nieustannego rozwoju nauczyciela.

Barbara Somerla – Dyrektor Przedszkola w Bieńkowicach”

Gwarantujemy rozwój, jakość, sukces Waszych dzieci i Waszych nauczycieli 🙂

Maciej Winiarek
Dyrektor “TOC dla Edukacji Polska”

——————————————–

Jeśli chcą Państwo skorzystać z Wiosennej Promocji – prosimy o wypełnienie formularza:

[ninja_forms id=5]