Koszyk

Nasza nowa polityka informacyjna na Facebook’u

Szanowni Państwo,

Od kilku lat używamy naszego konta na Facebooku – przez ostatnie lata dzieliliśmy się z Państwem wszytskimi naszymi wydarzeniami, doświadczeniami, zachęcaliśmy do rozpoczęcia przygody z narzędziami TOC.

W związku z naszym ciąglym rozwojem od nowego roku szkolnego postanowiliśmy pogrupować nasze informacje na czterech kanałach – robimy to po to, aby ułatwić Państwu szybszy dostęp do interesujących Was informacji.

Nasze cztery osobne fanpage to:

TOC DLA EDUKACJI – tu będziemy pisać o wszystkich wydarzeniach związanych z TOC w Polsce – konferencje, szkolenia, doświadczenie nauczycieli, trenerów, zdjęcia, filmy, artykuły.

KUFEREK TAJEMNIC – ten fanpage jest od teraz poświęcony naszej linii pakietów: „Kuferek Tajemnic” oraz „Kuferek Matematyczny II i III”. Tu znajdą Państwo wszystkie informacje związane z tymi pakietami – korzyści, wskazówki, opisy, doświadczenia nauczycieli, opinie, itp

1000EXTRARZECZYWSZKOLE – to miejsce gdzie będziemy dzielić się naszą wiedzą. To miejsce do czytania, uczenia się o myśleniu krytycznym, narzędzia TOC, zarządzania, nowoczesnych technik uczenia się. W niedalekiej przyszłości pojawią się tu szkolenia online.

GIMNAZJUM THINKING ZONE – to nasza pierwsza własna szkoła. Zapraszamy do śledzenia naszych działań w szkole – pokażemy, że w każdej szkole można szybko i łatwo wdrożyć myślenie krytyczne, pokażemy, że gimnazjum to fanstatyczne miejsce na eksperymenty, projekty i doskonałą zabawę z uczniami. Mnóstwo filmów, artykułów, prezentacji, doświadczeń.

Mamy bardzo dużo treści do przekazania, podzielenia się z Państwem – wierzymy, że teraz będzie to łatwiejsze i przyjemniejsze.

Koniecznie odwiedźcie wszystkie nasze strony i szybko je POLUBCIE :)

logo niebieskielogo TZ

image description

Bez nazwy-1